Mizar/regali

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

tema odprta - 16. maj 2010 14:42 | ogledi: 2.837 | odgovori: 5

Pozdravljeni,

 

iščem karseda poceni izdelovalca regalov, iz navadnega lesa. Lahko da bom potrebovala police. Locirana sem na območje Domžal.

Kdorkoli bi lahko pomagal ali vedel za koga, ki bi mi to naredil, je moj naslov: lidkad@gmail.com

 

Hvala za uslugo, :  )

lidka

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

16. maj 2010 22:26

Res nobena ne ve za nikogar, lahko je kak starejši gospod, ki dela take stvari ljubiteljsko... :  )

lidka

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

17. maj 2010 4:02

Lidka,mogoce nisi najbolje zastavila vprasanja. Iscem KARSEDA poceni izdelovalca regalov.... LAHKO,da bom potrebovala police. Jaz bi napisala drugace. Pimer: Potrebujem nekoga,ki bi mi po ugodni ceni izdelal police iz navadnega lesa. Iz vprasanja namrec ni razbrati, ali jih potrebujes,ali jih samo mogoce bos.Pa tudi "karseda" poceni ni cisto jasno.Se najbolje, da kar zastonj ali za simbolicno ceno. Upam, da ne zameris pripombi. naor

tedyka  

član od: 23.4.2009

sporočila: 2012

17. maj 2010 4:27

Samo police se dobijo tudi v Merkurju. So po moje cca 20 sm široke, dolžino pa lahko izbiraš. Videla sem jih tam, kjer prodajajo karnise in podobno. Police ima tudi Obi in Bauhaus. Ne vem koliko si zahtevna, ampak kakšne poceni stvari se dobi tudi v Lesnini ali Dipoju, samo dobro pogledati je treba. Sicer pa velja - za nizko ceno - malo muzike. l.p. tedyka

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

17. maj 2010 7:37

Mislim,da jih ima ugodno tudi Ikea. Drugače pa pogledaš še po Bolhi,saj se veliko trgovin zapira in potem tam prodajajo inventar. Za mizarja pa v vaših koncih pač res nebi vedela,mogoče se obrneš kar na kakšno drugo trgovino in popvprašaš kdo jim je naredil police,omare,.... Pa dobro prodajo želim anaeva

korenckova  

član od: 14.10.2008

sporočila: 222

17. maj 2010 15:11

Mislim, da mizarji niso ravno poceni, "navaden" les pa tudi ne. Jaz bi ti priporočala, da se zapelješ do Ikee, sem bila zadnjič in imajo regale v vseh možnih variantah in poceni. http://www.ikea.com/at/de/catalog/categories/depa korenckova

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti